Родина Маккейна підтримує ідею назвати вулицю у Києві на його честь

Київрада отримала офіційного листа від дружини сенатора Сінді

Джон Маккейн Фото з відкритих джерел

Родина покійного сенатора США Джона Маккейна підтримує ідею назвати одну з вулиць у Києві на честь сенатора - Київрада отримала офіційного листа від дружини сенатора Сінді Маккейн. Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів, йдеться на сайті відомства.

"Сенатор був справжнім другом українського народу. Саме Маккейн стояв з нами пліч-о-пліч на Майдані під час Революції гідності. Він неодноразово бував на фронті, активно відстоював інтереси України та підтримував наше прагнення жити в сучасній, демократичній державі. Ми маємо увіковічнити ім’я великого друга нашої країни Джона Маккейна, назвавши одну зі столичних вулиць на його честь", - зазначив Прокопів.

Новини за темою: Офіційно: У Києві з'явилися сквери імені Кузьми Скрябіна та Бориса Нємцова

Нагадаємо, сенатор Джон Маккейн помер 25 серпня після тривалої боротьби з раком. Він був відомий як герой війни, критик авторитарних режимів і впливовий друг України.

Іван Кудря (1912-1942) на початку німецько-радянської війни керував однією з диверсійно-розвідувальних груп Народного комісаріату внутрішніх справ (НКВС) - Народного комісаріату державної безпеки (НКДБ) у Києві. Військове звання — лейтенант держбезпеки, оперативні псевдоніми "Максим" та "Українець". Його особу розсекретили у радянській пресі в середині 1960-х років. Тоді ж йому присвоїли посмертне звання Героя Радянського Союзу. За радянських часів його іменем в Україні назвали вулиці та установи.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів