Рівень захворюваності на грип у Києві нижче епідпорогу на 20%, - КМДА

Кількість хворих дітей знижується, а дорослих - зростає

Грип З відкритих джерел

Захворюваність на грип та ГРВІ в столиці нижче епідеміологічного порогу на 20,1%. Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє прес-служба міської адміністрації.

За даними Поворозника, інтенсивність епідемічного процесу знаходиться на рівні, характерному для цієї пори року. Порівняно з минулим тижнем, кількість хворих зросла на 1,2%, з 25586 до 25890 хворих, однак загальний показник захворюваності залишається на позначці в 884,9, що значно нижче порогу епідемії.

Новини за темою: У Києві минулого тижня госпіталізували 273 хворих на грип та ГРВІ, – КМДА

"Порівняно з попереднім тижнем у столиці спостерігається незначне зниження захворюваності серед дітей та зростання серед дорослих. Кількість хворих дорослих зросла на 4,7%, а дітей - знизилася на 1,2%. Водночас у загальній структурі захворюваності діти становлять 59,7%. Захворюваність серед школярів становить 40,5% від числа хворих дітей і 24,2% від усіх випадків захворювання в місті", - зазначив Поворозник.

Новини за темою: У Києві від грипу померла семирічна дитина

Також він згадав, що в низці шкіл столиці на сьогоднішній день зупинено навчальний процес у зв'язку зі зростанням захворюваності. Всього по місту їх 19, з них 15 у Дніпровському районі, 2 - у Солом'янському, ще по одній - у Святошинському та Подільському районах.

Джерело: КГГА

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів