112.ua
Річковий транспорт, який у Києві мають намір запустити до початку Євробачення, можуть зробити безкоштовним для гостей конкурсу. Про це повідомив глава Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель, пише видання 44.ua.

"На даний момент тривають розрахунки вартості ціни на квиток у річковому транспорті. Також розглядається варіант безкоштовного проїзду для відвідувачів пісенного конкурсу "Євробачення". Інтервал руху визначатимуть у відповідності з пасажиропотоком", - сказав Майзель.

За словами чиновника, триває робота над планами маршрутів по Дніпру та їх організацією. "Варіанти маршрутів - з причалу № 10 від Річкового вокзалу до Микільської Слобідки на лівому березі Дніпра (навпроти Міжнародного виставкового центру). Крім того, з метою популяризації проекту розпочато переговори щодо організації перевезень також з житлового масиву Оболонь. Зараз бригади робітників ведуть активні роботи з благоустрою території біля МВЦ", - додав глава департаменту.

Пасажирські судна перевозитимуть від 60 до 100 пасажирів. Зараз фахівці обговорюють долю річкового транспорту після завершення Євробачення.

Новини за темою: Стало відомо, хто буде вести Євробачення-2017 у Києві

Як повідомлялося раніше, річковий транспорт планують повернути в столицю до Євробачення. Річкові трамваї перевозитимуть пасажирів з лівого на правий берег і назад. Про початок роботи над водними маршрутами стало відомо в середині лютого.