Ректором НАУ став Ісаєнко

Нового ректора обрано строком на п'ять років

Фото з відкритих джерел

Ректором Національного авіаційного університету став Володимир Ісаєнко. Про це йдеться в наказі Міністерства освіти і науки, який опубліковано на сторінці НАУ у Facebook.

"Призначити Ісаєнка Володимира Миколайовича, доктора біологічних наук, професора, ректором Національного авіаційного університету строком на п'ять років з 13 квітня 2018 року по 12 квітня 2023 рік як обраного за конкурсом", - йдеться в наказі.

Нагадаємо, Печерський районний суд міста Києва призначив до розгляду обвинувальний акт стосовно в. о. ректора Національного авіаційного університету Володимира Харченка та інших осіб за звинуваченням у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі.

Досудове розслідування у цій справі триває з серпня 2016 року, під час якого 26.08.2016 року безпосередньо після отримання 100 тис. євро хабара від колишнього працівника НАУ за відновлення його та інших незаконно звільнених працівників затримали виконуючого обов'язки ректора університету та керівника одного з адвокатських об'єднань Києва.

У подальшому за результатами проведеного попереднього розслідування у листопаді 2016 року встановлено особу, яка організувала і керувала вчиненням зазначеного злочину, нею виявився колишній чиновник Збройних сил та органів державної безпеки України, генерал-майор у відставці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів