Проти російського бізнесу: У Києві націоналісти з фаєрами розмалювали ТЦ Ocean Рlaza

Учасники акції вийшли з протестом до торгового центру, який належить російській компанії "ТПС Нерухомість"

Антон Голобородько Facebook

У п'ятницю, 6 липня, в Києві націоналісти з "Січі" та "Сокола" влаштували акцію на території торгового центру Ocean Plaza. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив користувач Дмитро Сіркович.

"Акції проти російського бізнесу в Україні", − підписав користувач ролики.

За словами учасників акції, вони вийшли з протестом до торгового центру, який належить російській компанії "ТПС Нерухомість", контрольованій у тому числі дочкою Аркадія Ротенберга Лілією.

Учасники акції оточили будівлю популярного торгового центру, запалили фаєри, а двері і вікна Ocean Plaza обклеїли наклейками і "пофарбували" з балончиків.

Згідно з повідомленням на сайт організації "Сокіл", акцію провели через те, що "за чотири роки агресії торгівля з Росією досі не припинена", а сам Ocean Plaza належить російському олігархові і другу Володимира Путіна Аркадію Ротенбергу".

"Російські торгові мережі Carlo Pazolini, Gloria Jeans, "Спортмастер" досі заробляють кошти на території Української держави. Також мережі відомих ресторанів "Євразія" і "Якіторія", що належать російським олігархам, сприяють виведенню коштів українців у гаманець агресора", - йдеться в повідомленні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів