Протест "євробляхерів" у Києві: До поліції доставили трьох осіб

Наразі ситуація спокійна

У Києві внаслідок акції протесту власників автомобілів на єврономерах до поліції для профілактичної бесіди доставили трьох осіб. Про це повідомили в прес-службі столичної поліції.

"Коли окремі учасники намагалися перекривати рух біля Верховної Ради України, працівники поліції проводили заходи з його розблокування. Трьох осіб доставлено до управління поліції для дачі пояснень та проведення профілактичних бесід", - зазначив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

У свою чергу співробітники поліції діалогу проводили профілактичні та роз'яснювальні бесіди з протестувальниками і підкреслили їм про відповідальність у разі порушення правопорядку. Наразі ситуація в столиці спокійна.

Нагадаємо, 20 листопада не тільки в Києві, але і у більшості регіонів власники автомобілів на єврономерах провели акції протесту. Блокували рух як міськими вулицяхми, так і на загальнодержавних трасах і пунктах пропуску на держкордоні. Вимагали скасування нещодавно прийнятих Радою законів №8487 і №8488, які, як вважають організатори акції, "були прийняті без урахування вимог громадськості", зокрема – про скасування коефіцієнта віку в розрахунку вартості акцизу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів