Пропускна здатність мостів через Дніпро перевищується втричі щодоби, - КМДА

Всього по п'яти чинних мостах проїжджає по 300 тисяч одиниць автомобілів на добу

Інтенсивність руху автотранспорту по п'яти чинних мостах через Дніпро становить близько 300 тисяч одиниць автомобілів на добу, орієнтовно 60-70 тисяч автомобілів на кожен міст. У "годину пік" пропускна здатність, закладена у конструкцію, перевищується на 2,8 рази, повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА в Facebook.

"В особливо несприятливому становищі опинилася північно-східна частина міста, де найбільший житловий район Троєщина - Вигурівщина - Воскресенка зв'язаний з правобережжям лише Північним мостом", - зазначають у департаменті.

У зв'язку з цим триває будівництво Подільського мостового переходу, який розрахований на спільний шестисмуговий рух автомобілів з пропускною спроможністю 60 тисяч одиниць за добу і метрополітену.

"Цього року вже виконано роботи з укріплення монтажних опор, зварювання стиків арки, антикорозійного захисту балки жорсткості та арки, монтажу підвісних риштувань балки жорсткості та змонтовано 4 з 19 в'язів арки мосту через р. Дніпро. Також виконано роботи на естакадах на Рибальському півострові, Трухановому острові, в урочищі Горбачиха та біля дамби Русанівських садів, Лівоповоротному з’їзді з мостового переходу та на мосту через р. Десенка. Загальна вартість виконаних цьогоріч робіт становить орієнтовно 392,7 млн грн", - уточнює відомство.

Нагадаємо, будівництво Подільського мостового переходу, яким, за задумом, повинна проходити гілка метро на Троєщину, почали наприкінці 2003 року.

Влада Києва обіцяла побудувати міст через десять років. Однак у 2011 році, після падіння плавучого крана "Захарій", будівництво зупинилося. Тоді його вартість оцінювалася в 500 млн дол.

Раніше стало відомо про плани столичної влади відремонтувати Північний міст. Передбачається, що ремонт розпочнеться вже цього року і триватиме до кінця 2020 року, витратять на нього понад 228 млн гривень. На мосту повністю замінять асфальт на проїжджій частині, тротуарах, встановлять нове перильне і бар'єрне огородження. Знімуть також гранітний камінь з опори і перехідних ділянок. За цей час на мосту оновлять комунікації та гідроізоляцію.

Джерело: Департамент транспортної інфраструктури КМДА

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів