Проїзд у маршрутках Києва та області подорожчає на 1-3 гривні вже до кінця 2018 року

Якщо ціни на пальне зростатимуть, проїзд також подорожчає

Сьогодні

До кінця 2018 року проїзд у маршрутках Києва та області подорожчає на 1-3 гривні. Про це заявив голова компанії "Трансгруп" Володимир Назаренко, передає "УНН".

“Ціни на проїзд будуть підвищуватися — на кожному маршруті буде свій розрахунок. На приміських маршрутах подорожчання слід очікувати, оскільки через подорожчання пального там не підвищувався тариф. А на міських тарифах підвищення буде незначне — у межах гривні-двох. Приміські — в залежності від відстані подорожчають від гривні до трьох”, - заявив він.

Назаренко також зазначив, що вже зараз на низці міських маршрутів проїзд подорожчав і зрівнявся із вартістю проїзду в комунальному транспорті - до 8 гривень. Однак якщо пальне дорожчатиме, ціни продовжать зростати.

Він додав, що представники приватних перевізників висували пропозицію підвищити плату за проїзд до 10 гривень ще у січні 2018 року. Розрахунки з обґрунтуванням підвищення були представлені міській владі, проте досі відповіді від неї не надійшло. Назаренко уточнив, що мовчання мерії перевізники розцінюють як "мовчазну згоду".

Нагадаємо, з 14 липня проїхати в столичному метро коштує 8 грн або 6,50 грн за умови поповнення картки на 50 поїздок. Аналогічно (8 грн) з 14 липня коштує проїзд у наземному комунальному транспорті, міській електричці і на фунікулері.

Джерело: УНН

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів