Президент Порошенко в День Перемоги прийняв присягу військовослужбовців-новобранців

Церемонія відбулася в столичному Парку Слави

112.ua

Президент України Петро Порошенко в день 70-ї річниці перемоги над нацистською Німеччиною прийняв присягу 500 новобранців окремого полку президента і 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу ЗСУ. Церемонію, яка відбулася в столичному Парку слави, транслював телеканал "112 Україна".

"Моя мрія, щоб призовники навчались на полігонах в умовах наближених до війни, але не на справжньому полі бою", - сказав у своєму зверненні до новобранців президент.

Нагадаємо, що по всій країні сьогодні проходять урочистості з нагоди Дня Перемоги. Вперше в історії Україна відзначає свято протягом двох днів – 8 травня Порошенко призначив Днем примирення й пам'яті (це свято відзначається одночасно з усією Європою), а 9 травня залишається вихідним вдень в честь введеного в радянські часи Дня Перемоги. У Києві сьогодні вирішено було відмовитися від військового параду і салюту. Замість цього по столиці маршем пройшли військові оркестри, а ввечері в небо будуть запущені небесні ліхтарики у вигляді червоних маків пам'яті.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів