Голова Київської поліції Андрій Крищенко
Телеграф

Столична поліція у зв'язку з масовими заходами в найближчі дні, присвячені річниці розстрілів на Майдані, працює в посиленому режимі. Про це в ефірі "112 Україна" повідомив керівник столичного главку Нацполіції Андрій Крищенко, коментуючи зокрема сьогоднішню інформацію про виявлення в одному з гаражів, який орендував житель Львівської обл., арсеналу зброї та боєприпасів.

"По Києву - переведено на посилений режим, проводяться превентивні засоби, профілактичні відпрацювання, і в ході одного з таких заходів правоохоронці отримали і реалізували таку інформацію. Дійсно, в гаражі було виявлено кілька гранат, тротилові шашки, пістолети, ножі, патрони калібру 7,62 на 54 мм. Все це було вилучено. Громадянин, який не є жителем Києва, кілька днів тому зняв цей гараж, і там є схованка цієї зброї. Зараз встановлюємо, з якою метою. Він затриманий за ст. 208 (КПК, - ред.), він в ізоляторі тимчасового тримання. Буде направлено в суд для обрання запобіжного заходу. Звідки привіз і з якою метою, слідством ще буде з'ясовано... Йому загрожує до 7 років", - зазначив Крищенко.

"З 18 лютого у Києві починаються масові заходи, пов'язані з третьою річницею трагедії, тому посилено режим. Правоохоронці працюють, і намагаємося уникнути, запобігти надзвичайним подіям. Заходи будуть проходити до 22 (лютого, - ред.), тому будемо проводити до 22 включно", - додав головний столичний поліцейський.

Під час акцій, присвячених пам'яті Небесної сотні в столиці, будуть задіяні 6 тис. правоохоронців.

Раніше повідомлялося, що СБУ допускає реалізацію насильницького сценарію на 8 заходах з 18 до річниці Майдану. Три з цих восьми заходів, за даними спецслужби, організуються з території Росії.