Журналісту "Радіо Свобода" Сергію Нужненку бризнули в обличчя із газового балончика, хоча він представився
Громадське

Поліцейський, який застосував газ проти журналіста під час розгону наметового містечка біля Верховної Ради 3 березня, тимчасово не братиме участі в масових акціях. Про це в ефірі "Громадського радіо" сказав начальник управління патрульної поліції міста Києва Юрій Зозуля.

"До завершення службового розслідування ця людина участь у масових заходах брати не буде, оскільки я не вважаю такі дії прийнятними та нормальними. Я допускаю, щоб будь-що може трапитися під час виконання завдання, що щось не помітили, не так зрозуміли, але це ні в якому разі не може бути виправдуванням поліцейського", – пояснив Зозуля. Він спростував інформацію про те, що поліцейський раніше служив у спецпідрозділі міліції "Беркут".

За словами Зозулі, це – патрульний поліцейський.

Зозуля зазначив, він мав особисту розмову з вищезгаданим поліцейським.

Наразі в поліції з’ясовують обставини, за яких стався інцидент. Після цього буде вирішено, чи буде застосоване якесь покарання щодо поліцейського.

Нагадаємо, 3 березня в Києві розігнали наметове містечко, яке розбили прихильники Міхеїла Саакашвілі в листопаді минулого року. Під час розгону постраждали кілька журналістів. Зокрема, кореспонденту "Радіо Свобода" Сергію Нужненку один із поліцейських бризнув в очі сльозогінним газом. Прокуратура розпочала кримінальне провадження.