Подачу теплопостачання на вул. Бориспільській у столиці відновлять до кінця дня, - "Київтеплоенерго"

Унаслідок аварії, що сталася 8 лютого на ділянці тепломережі у Дарницькому районі на вул. Бориспільській, від теплопостачання відключено 194 споживачі


Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" завершує ліквідацію пошкодження теплової магістралі № 4 діаметром 820 мм на вул. Бориспільській (Дарницький район). Подачу теплопостачання споживачам відновлять до кінця дня. Про це повідомила директор КП "Київтеплоенерго" Юлія Орел.

"Унаслідок аварії, що сталася 8 лютого на ділянці тепломережі у Дарницькому районі на вул. Бориспільській, від теплопостачання відключено 194 споживачі, із них: 171 – житловий будинок, 13 відомств, 8 дитячих садочків та 2 лікувальні заклади. Вже здійснили заміну 5 м демонтованої ділянки трубопроводу, провели зварювальні роботи та здійснюється заповнення магістралі теплоносієм. Після цього запустимо об’єкт у роботу", – повідомила Юлія Орел.

Вона зазначила, що загалом від початку опалювального періоду 2017-2018 рр. комунальним підприємством "Київтеплоенерго" ліквідовано 293 пошкодження теплових мереж. Середня тривалість ліквідації пошкодження централізованого опалення – 12 годин, гарячого водопостачання – 18 годин.

Нагадаємо, що заборгованість українців за гарячу воду та опалення в 2017 році досягла 11 млрд грн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів