Початок реконструкції Шулявського шляхопроводу перенесено на невизначений термін

Причиною стала петиція з альтернативним варіантом реконструкції, яку зобов'язана розглянути Київрада

tov-tob.livejournal.com

Початок активних робіт з реконструкції Шулявського шляхопроводу в Києві було перенесено на невизначений термін. Причина - петиція з альтернативним варіантом розв'язки, яка дістала достатньої кількості голосів, щоб Київрада була зобов'язана її розглянути. Про це повідомили в "Дирекції будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва", передає "УНН".

"Ні, реконструкцію ще не розпочато у зв'язку з петицією Віктора Петрука, на 6 червня заплановано розгляд комісією його варіанту. Але ми не зупиняємося, підготовчі роботи тривають, люди готуються до цієї роботи - до перекриття з подальшим виконанням робіт. Початок робіт залежить від того, як буде розглянуто варіанти. Ми сподіваємося, що Петруку наведуть усі доводи, що його варіант не терпить критики, і після цього ми розпочнемо виконання робіт", - заявили на підприємстві.

Петицію створили 8 травня. Автор зажадав влаштувати закритий архітектурний конкурс та визначити краще проектне рішення розв'язки на ньому. У петиції зазначається, що вибраний КМДА варіант неповного "Чотирилистника" є застарілим типом дорожніх розв'язок, і його рідко використовують у містах, а його реалізація на перехресті Малої кільцевої дороги (Гетьмана - Довженка) та проспекту Перемоги жодним чином не покращить транспортної ситуації столиці.

"Альтернативою неповному "Чотирилистнику" є трирівнева розв'язка з реверсивним розподільним кільцем - сучасне інноваційне рішення з високими техніко-експлуатаційними показниками", - вказується в петиції.

Нагадаємо, підготовчі роботи до реконструкції Шулявського шляхопроводу було розпочато 1 травня. Також було оприлюднено карту об'їздів, які міський транспорт буде використовувати під час активної фази робіт.

Джерело: УНН

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів