Після підвищення вартості проїзду в київській підземці з'являться нові види проїзних

Раніше повідомлялося, що з 14 липня в Києві подорожчає проїзд у громадському транспорті

Агенти змін

Після підвищення вартості проїзду в київському метро з'являться нові види проїзних. Про це повідомили в прес-службі Київської міської держадміністрації (КМДА).

"У КП "Київський метрополітен" буде введено нові проїзні квитки, які будуть використовуватися з моменту активації: 10 поїздок на 5 календарних днів (по 75 грн), 14 поїздок на 7 днів (за 104 грн) і 30 поїздок на 15 календарних днів (за 210 грн)", – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що після підвищення вартості проїзду повністю збережеться система проїзних квитків, які використовуються протягом календарного місяця. Так само залишається система знижок при поповненні безконтактних карток в метрополітені.

"Зокрема, при поповненні картки одноразово на 50 поїздок вартість однієї поїздки складе 6,5 грн. Що стосується проїзного квитка, то його вартість в метро на 46 поїздок коштуватиме 290 грн, на 62 поїздки - 390 грн, без обмеження кількості поїздок - 610 грн", – додали в КМДА.

Повідомляється, що після подорожчання проїзду вартість проїзного квитка на один календарний місяць у наземному транспорті (без обмеження кількості поїздок) буде коштувати 390 грн; на 2 види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) - 570 грн; на 2 види транспорту (наземний + метро на 62 поїздки) - 670 грн. Вартість разового квитка на перевезення у міській електричці становитиме - 8 грн.

Раніше повідомлялося, що з 14 липня поточного року у Києві подорожчає проїзд у громадському транспорті. Повідомлялося, що квиток коштуватиме від 6 грн 30 коп. – за умови користування проїзним квитком або безконтактною карткою і 8 гривень – за разову поїздку.

У КМДА кажуть, що економічно обґрунтований тариф на перевезення одного пасажира, що враховує всі витрати, становить в метро 8,27 грн, в наземному транспорті - 8,77 грн. Зазначається, що внаслідок зміни тарифу на перевезення заплановано підняти рівень зарплат на підприємствах, які займаються перевезенням пасажирів. Також підвищення тарифів дозволить збільшити обсяги ремонтних робіт.

У той же час раніше в КМДА повідомляли, що будуть обговорювати з киянами підвищення тарифів на проїзд.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів