Нацгвардія України
НГУ

За попередніми підрахунками, в місті Києві заплановано залучити 3 тис. військовослужбовців Національної гвардії України з необхідною екіпіровкою. Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії України.

"У разі ускладнення оперативної обстановки в Національній гвардії України буде в наявності військовий оперативний резерв загальною чисельністю близько трьох тисяч гвардійців. Під час проведення Євробачення військовослужбовці Нацгвардії спільно з Нацполіцією і представниками інших силових структур будуть забезпечувати безпеку Міжнародного Виставкового Центру, Євромістечка, Міжнародного Центру культури і мистецтв "Жовтневий", церемонії "Червона доріжка", органів державної влади та дипломатичних об'єктів.

Новини за темою: Євробачення-2017: Наглядова рада НСТУ закликала главу Європейського мовного союзу поважати суверенітет України

У складі кожного підрозділу буде необхідна кількість військовослужбовців, які вільно володіють англійською мовою, а особовому складу Національної гвардії буде видано 250 електронних перекладачів.

Крім того, службовцям Нацгвардії спеціально надрукують 3,3 тис. розмовників.

Новини за темою: Порошенко про Євробачення і Самойлову: Росії була потрібна не участь, а провокація

Прес-служба Нацгвардії також повідомила, що в аеропорту "Бориспіль" пройшли командно-штабні навчання з питань безпеки і правопорядку під час пісенного конкурсу "Євробачення".

Як повідомлялося, київська поліція для забезпечення безпеки на Євробаченні задіює службових собак.

Нагадаємо, Євробачення-2017 відбудеться в Києві у травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня. Україну представлятиме рок-група О. Torvald, яка виступатиме одразу у фіналі конкурсу. Музиканти вийдуть на сцену під номером 22.