Киян попередили про можливі аварійні ситуації після відновлення гарячого водопостачання

Нагадаємо, представники "Київтеплоенерго" та НАК "Нафтогаз України" підписали мирову угоду

Фото з відкритих джерел

Заступник мера Києва Петро Пантелеєв в бліц-інтерв'ю "Українській правді" розповів про негативний вплив тривалої відсутності гарячої води на стан трубопроводів.

"Кількамісячна відсутність гарячої води у мережах призвела до збільшення рівня корозії трубопроводів. А це може призвести до аварійних ситуацій під час відновлення теплоносія", - сказав Пантелеєв.

Також він нагадав, що тариф на 1 кубометр гарячої води становить 80,59 гривні, тому столична родина з трьох осіб, яка не мала гарячої води з травня місяця, "зекономила" 3-3,6 тисяч гривень.

"Якщо людина споживає в середньому 2-3 кубометри на місяць, то родина з трьох осіб, яка з травня без гарячої води, "зекономила" 3-3,6 тисяч. Кияни, що залишились без гарячої води з серпня (Оболонь, Троєщина, частина Подолу), – мали "економію" в розмірі 1,5 тисячі гривень. Але люди все одно гріли воду на газових або електричних плитах і сплатили за газ або електрику", - сказав заступник мера.

Як повідомлялося, 9 жовтня представники комунального підприємства "Київтеплоенерго" та НАК "Нафтогаз України" підписали мирову угоду, що сьогодні має бути затверджена у Господарському суді м. Києва. КП "Київтеплоенерго" виплатить 2,3 мільярда гривень боргів "Київенерго" перед НАК "Нафтогаз", але не платитиме штрафи і пеню.

Нагадаємо, що у квітні 2018 року завершилася майже 17-річна угода міста із ПАТ "Київенерго": функція постачання гарячої води й тепла перейшла до комунального підприємства "Київтеплоенерго", яке було спеціально створене для цієї роботи. Заборгованість за природний газ, що утворилася за період дії угоди з ПАТ "Київенерго", спричинила відсутність газу на ТЕЦ та котельних.

У результаті переговорів на рівні уряду України та розгляду питання у суді Києву вдалося досягнути більш прийнятних умов для вирішення заборгованості за газ: питання штрафів та пені вирішується окремо, а предметом переговорів є лише та заборгованість, що має джерела для компенсації.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів