Отруєння суші у Києві: Держпродспоживслужба виявила численні порушення в роботі закладу

Також служба видала розпорядження щодо тимчасового припинення виробництва та заборони обігу об'єктів санітарних заходів до отримання результатів лабораторних досліджень

"ТАСС"

У Києві за період з 15 до 19 лютого зареєстровано п’ять випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію, ймовірно пов'язаних із вживанням їжі в закладі громадського харчування. Внаслідок перевірки закладу спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві виявлено численні порушення чинного законодавства. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, з епідеміологічного анамнезу встановлено, що всі хворі пов’язують своє захворювання з вживанням їжі, придбаної у закладі громадського харчування "Євразія", всі захворілі замовляли та вживали суші "Філадельфія".

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві здійснено позаплановий захід (обстеження). На час проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) заклад громадського харчування відвідувачів не приймає у зв'язку із проведенням санітарного дня відповідно до наказу в.о. директора закладу від 20.02.2018 №20/1/1, на робочих місцях перебуває 5 осіб з числа персоналу.

Новини за темою: У чотирьох хворих після вживання суші діагностували сальмонельоз, - Держпродспоживслужба

"Під час проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) виявлено численні порушення чинного законодавства. За результатами здійснення заходу державного нагляду (контролю) Головним Управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві видано Розпорядження про усунення виявлених порушень вимог законодавства від 21.02.2018 №7 про тимчасове припинення виробництва та заборону обігу об'єктів санітарних заходів з 21.02.2018 до отримання результатів лабораторних досліджень та вручено керівництву закладу громадського харчування", - зазначають у відомстві.

"Також направлені листи на адреси Управління захисту економіки у місті Києві Департаменту захисту економіки, Національної поліції України у м. Києві, Шевченківського управління Головного управління Національної поліції України у м. Києві щодо вжиття заходів реагування, внаслідок вчинення протиправних діянь, які містять ознаки злочину, передбаченого статтею 325 Кримінального кодексу України", - додають у Держпродспоживслужбі.

Новини за темою: В Ізмаїлі шаурму, яка відправила в лікарні десятки людей, сальмонелою міг заразити працівник кафе, - ЗМІ

Епідеміологічне розслідування випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію продовжується.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів