Орендарі відмовилися платити старим власникам "Магеллана" ще в грудні, - ЗМІ

Багато торгових підприємств, що працюють у столичному ТЦ "Магеллан", ще в кінці минулого року фактично визнали за АТ "Сбербанк" право власності на об'єкт, відмовившись перераховувати орендні платежі на рахунки ДП "Край Проперті", що вже втратило це право. Останнє є не тільки боржником фінустанови, але і структурою з орбіти впливу бізнесмена Анатолія Юркевича. Такі дані наводять журналісти видання "РБК-Україна" у своєму розслідуванні "Що відбувається зі столичним ТЦ “Магеллан”".

"У грудні банк ініціював здійснення виконавчої дії, на підставі якої ТЦ "Магеллан" перейшов у власність АТ "Сбербанк". До речі, про цей факт було повідомлено орендарів торгового центру. Деякі з них, повідомляють наші власні джерела, з тих самих пір припинили виплату орендних платежів на користь структур Юркевича", - йдеться в статті. Автори матеріалу стверджують, що наприкінці весни банк, користуючись недавнім рішенням Верховного суду, найняв керівну компанію, яка минулого тижня забезпечила собі фізичний контроль над об'єктом.

З новою керівною компанією торговий центр продовжив працювати в штатному режимі. "На цей момент найнята банком обслуговувальна компанія вже фізично знаходиться на об'єкті і поступово входить у штатний режим діяльності. Торговий центр продовжує функціонувати, як нібито нічого не сталося. До того ж відновлення роботи гіпермаркету "Ашан", заплановане на кінець поточного тижня, говорить про повну згоду орендарів з новим порядком речей", - зазначають автори розслідування. Вони наводять коментарі ринкових експертів, що підтверджують відсутність негативного впливу подій на роботу орендарів ТЦ "Магеллан". "Головне, що торговий центр поступово з розряду "проблемних" переходить у розряд "нормальних"…" - резюмують журналісти.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів