Опубліковано проект реконструкції станції метро "Лівобережна" в Києві

Плитка у вестибюлі залишиться колишньою, а ось фасад входу помітно зміниться

Екс-заступник голови КМДА Ілля Сагайдак опублікував на своїй сторінці в Facebook проект реконструкції станції метро "Лівобережна".

"Спочатку дизайн був інший, але у зв'язку з браком часу (півтора місяця) ми зрозуміли, що не встигнемо втілити всі ідеї. Довелося перегравати дизайн навколо існуючої плитки на стінах, яку встигнуть відновити. Також у процесі реалізації задуму змінили систему освітлення вестибюлів, відмовилися від використання лед-підсвічування оздоблення колон і фасадів на пероні та спростили дизайн фасадів входу в метро з площ", - написав він.

Ремонтні роботи на станції метро "Лівобережна" почалися 18 лютого. У зв'язку з цим вестибюль №2, де знаходиться вихід до міської електрички та ринку, не буде функціонувати близько місяця. Після закінчення робіт перший вестибюль відкриють і приступлять до ремонту другого. Пасажирам радять по можливості планувати свої маршрути через інші станції. Станція метро "Лівобережна" повернеться до звичного режиму роботи в кінці квітня.

Новини за темою: Киянам нагадали про транспорт, який курсує в об'їзд частково закритої ст. м "Лівобережна"

Нагадаємо, в 2019 р. на Виноградарі в Києві планують відкрити дві нові станції метро - "Мостицька" і "Проспект Правди". Будівельні роботи розпочнуться вже в цьому році. Вони обійдуться приблизно в 5 млрд грн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...