Опубліковано кадри реконструкції Шулявського мосту в Києві з висоти пташиного польоту (фото, відео)

З 18 серпня на розв'язці було закрито через ремонт два з'їзди з мосту

Реконструкція Шулявського мосту, 11.10.2018 Інформатор Київ

З'явилися вражаючі кадри реконструкції столичного Шулявського шляхопроводу, в тому числі зняті з висоти пташиного польоту. Їх опублікувало видання "Информатор".

Як повідомлялося, з 18 серпня було перекрито два з'їзди з мосту - з вулиці Вадима Гетьмана на проспект Перемоги та з проспекту Перемоги на вулицю Олександра Довженка. Для зручності водіїв оприлюднено спеціальну схему об'їзду. Шляхи об'їзду організовано за такими маршрутами: вул. Борщагівська - пр. Повітрофлотський - Повітрофлотський шляхопровід; вул. Зоологічна - вул. Дегтярівська - вул. Олександра Довженка.

Також внесено зміни в маршрути громадського транспорту.

Днями у столичній адміністрації повідомили, що демонтаж основних конструкцій Шулявського шляхопроводу планують розпочати з 15 грудня. Розпочати роботи з облаштування пальових фундаментів та опор планується в лютому, а монтаж нових конструкцій шляхопроводу - в березні 2019 року.

Наразі на місці реконструкції виконуються роботи з перекладання мережі зв'язку, зливової каналізації, водопроводу та газових мереж на під'їздах з вулиці Вадима Гетьмана на проспект Перемоги, а також з проспекту Перемоги на вулицю Олександра Довженка. Також переоблаштовується схема організації дорожнього руху. Ці роботи планують завершити до 3-4 листопада. 

При цьому столичних водіїв завчасно попередили, що "пекельних" заторів уникнути не вдасться. Сам рух Шулявським мостом буде перекрито півтора року (його планують знести повністю). Під час усіх цих робіт проспект Перемоги не перекриватимуть для транспорту повністю, тільки частково обмежать рух однією смугою. Ремонтники обіцяють працювати навіть уночі.

Нагадаємо, раніше очікувалася, що реконструкція Шулявського мосту в Києві розпочнеться з 1 травня, проте старт робіт було перенесено на осінь.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів