O. Torvald під час півфінального виступу на національному відборі
stb.ua

Учасник групи O. Torvald, яка буде представляти Україну на "Євробаченні-2017", Микита Васильєв заявив, що група не буде підлаштовуватися під формат конкурсу. Про це повідомляє портал Cultprostir.

"Ми група з 10-річною історією, але у нас ніколи не було продюсера, людини, яка б вказувала нам, що робити. Тому ми не збираємося підлаштовуватися під формат гламурного "Євробачення", а покажемо, що вміємо, чого навчилися за весь цей час", - сказав бас-гітарист O. Torvald Микита Васильєв.

Лідер групи Євген Галіч підтвердив таку позицію і додав: "Ми не шоу-бізнес маріонетки і ніколи не брали участі в конкурсах талантів, як, наприклад, деякі учасники нацвідбору, які встигли заручитися підтримкою величезної аудиторії. Ми просто хлопці, на яких обрушилася слава. І ми зробимо все, що від нас залежить, щоб представити Україну на гідному рівні".

У той же час Галич зазначив, що "зірок з неба" на конкурсі група вистачати не збирається, а участь у "Євробаченні" група сприймає як сходинку для самовдосконалення.

"Ми не збираємося ловити зірок з неба. Нам важливо донести свою творчість глядачам по всьому світу, які будуть дивитися наш виступ. Це сходинка для самовдосконалення, яка дасть поштовх більше писати, грати і танцювати нарешті", - сказав Галич.

Нагадаємо, що O. Torvald виграли у нацвідборі і будуть представляти Україну на "Євробаченні", яке відбудеться у травні в Києві.