скриншот
Заступник генерального директора ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія" Павло Грицак висловив надію, що квитки на пісенний конкурс "Євробачення-2017" почнуть продавати в лютому. Про це повідомляє прес-служба НСТУ.

Згідно з повідомленням, Антимонопольний комітет України зобов'язав НТКУ відмінити процедуру закупівлі послуги з продажу квитків на "Євробачення-2017" після розгляду скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Маестро тікет систем".

"Ми будемо виконувати рішення Антимонопольного комітету, це уповноважений державний орган, у нас немає інших варіантів. Ми не можемо сказати, що згодні з цим рішенням, тому шукаємо варіанти вирішення ситуації, що склалася, щоб запустити квитки в продаж як можна раніше. Ми проводимо консультації з цього питання з Європейською мовною спілкою, і не будемо приймати жодних рішень без погодження з ними", - повідомив Грицак.

Новини за темою: Квитки на Євробачення-2017: Де купити і на які шоу піти

Разом з тим, Грицак висловив надію, що квитки надійдуть у продаж вже в цьому місяці: "Сподіваємося, що квитки надійдуть у продаж у лютому, ми активно працюємо над втіленням цього".

Новини за темою: Названі перші фіналісти відбору на Євробачення

Відзначимо, раніше в соцмережах користувачі почали обговорювати проведений організаторами "Євробачення-2017" тендер на продаж квитків на конкурс. Як виявилося, серед чотирьох компаній організатори вибрали приватне підприємство "В Тікет", яке вимагало за свої послуги 2 млн 537 тис грн. У той час як ТОВ "Укртікет" запросило за свої послуги лише 1 копійку, а "Маестро тікет" і "Карабас" - 352 тис і 353 тис гривень відповідно.


Учасники тендеру одразу подали відповідну заяву в АМКУ.