Новорічне містечко на Контрактовій площі відкриють 15 грудня

Оформлення містечка буде виконано в українському стилі та присвячено роботам художниці Марії Примаченко

Новорічне містечко, яке встановлять на Контрактовій площі в Києві, розпочне роботу 15 грудня. Воно буде присвячено творчості художниці Марії Примаченко, заявив організатор новорічних святкувань у столиці Ігор Добруцький, передає 44.ua.

"На Контрактовій площі 15 грудня, коли відкривається містечко, ми організуємо спеціальну святкову ходу з кількома оркестрами і барабанщицями із Західної України. Ходу буде присвячено саме творам Марії Примаченко. Також будуть світлові 3D-фігури творів Марії Примаченко, буде представлено скульптури з пінопласту, також 3D. Їх виставлять на вулиці Сагайдачного, на пішохідній зоні", - розповів він.

Містечко на Софійській площі буде вже традиційно оформлено в європейському стилі, тоді як оформлення Контрактової буде ближчим до етнічного. Також організатори обіцяють встановити концертний майданчик, на якому виступатимуть відомі українські виконавці з піснями на різдвяну тематику.

Раніше Добруцький повідомив, що цьогоріч новорічна ялинка в столиці буде нижчою за торішню - її висоту обмежили 25 метрами.

Джерело: 44.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів