Новорічна ялинка і дивовижні звірі Марії Примаченко: Контрактову площу в Києві прикрасили до свят

Скульптури також розставили вздовж пішохідної частини на вулиці Сагайдачного

У Києві до зимових свят встановили новорічну ялинку на Контрактовій площі і розставили скульптури дивовижних звірів художниці Марії Примаченко вздовж пішохідної частини на вулиці Сагайдачного. Про це повідомляє Folk Ukraine y Facebook.

"Ялинка та дивовижні звірі Марії Приймаченко вже прибули на Контрактову площу. Завітайте 15-го грудня на відкриття країни Північного Сяйва, щоб поринути у новорічну атмосферу", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: У Харкові встановлюють новорічну ялинку з льоду

Планується, що ялинку також прикрасять в стилі творчості Марії Примаченко.

15 грудня на Контрактовій площі відбудеться відкриття святкового майданчика - "країни Північного Сяйва". На киян чекають святковий концерт, снігова гірка, оглядове колесо, новорічно-різдвяний ярмарок, резиденція святого Миколая і парк ілюмінацій.

Очікується, що 15 грудня о 19:00 тут засвітиться 22-метрова ялинка і розпочнеться святковий концерт. Всього за весь час роботи новорічних містечок таких концертів буде 34.

Новини за темою: Головну ялинку України цьогоріч оформлятимуть у два етапи: 19 і 31 грудня

Як повідомлялося, сьогодні на Софійській площі у Києві почали встановлювати головну новорічну ялинку України. Раніше організатори повідомили, що ялинку на Софійській площі цьогоріч буде виконано в холодних тонах, а прикрасять її іграшками у вигляді кристалів. Висота дерева буде меншою за минулорічну - 27 метрів разом із верхівкою, а прикрасять її 3,5 тис. іграшок. Цьогоріч її будуть оформляти у два етапи, а вогні запалять традиційно 19 грудня.

Новини за темою: У закарпатському Береговому встановили новорічну ялинку

Нагадаємо, у центрі Києва з 24 листопада частково обмежено рух через встановлення новорічних конструкцій. Обмеження діятимуть до кінця січня.

Новини за темою: Новий рік - 2019: Головна ялинка країни може бути штучною

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів