Нічого незаконного не відбувається: Київська поліція запевняє, що не "полює" на призовників

За словами речника поліції Києва Оксани Блищик, правоохоронці завжди чергували біля станцій метро і могли перевірити документи у громадян

соцсети

Співробітники столичної поліції не мають стосунку до відлову призовників біля станцій метро. Про це заявила "Обозревателю" речник поліції Києва Оксана Блищик.

"Поліція має право на перевірку документів у громадян. Поліція завжди знаходилася біля станцій метро, нічого нового не відбулося", - зазначила вона.

Що ж стосується участі в перевірці громадян представників військкоматів, у поліції стверджують, що це випадковість. "Ми не можемо відігнати представників військкоматів, вони там просто стоять. А ми виконуємо свою роботу, нічого незаконного не відбувається. Ми маємо право на поверхневий огляд", - пояснила Блищик.

Водночас видання підкреслює, що в Київському військкоматі від надання роз'яснень з цього приводу відмовилися, посилаючись на відсутність дозволу від прес-служби Сухопутних військ.

Відзначимо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що в Києві біля станцій метро представники військкоматів разом з поліцейськими зупиняють і перевіряють документи у чоловіків призовного віку, потім їх відвозять у військкомати, де з'ясовують, чи мали б вони зараз піти в армію. 

Нагадаємо, ще до введення військового стану в країні у Києві від призову на строкову військову службу ухилялися майже 34 тисячі осіб

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів