Невідповідність фактичної кількості мешканців до зареєстрованих у будинку призводить до перенакопичення сміття, - КМДА

Це пов'язано з тим, що місто перейшло на нову систему розрахунку тарифу на вивезення сміття

Фото з відкритих джерел

У Київській міській державній адміністрації переконані, що невідповідність фактичної кількості мешканців у будинку до зареєстрованих у ньому призводить до перенакопичення сміття в столиці. Про це, зокрема, заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передають "Українські Новини".

"Місто просить громадян добровільно надати інформацію про фактично проживаючих у будинку. Це призведе до справедливого і правильного розрахунку обсягів вивезення сміття. При невідповідності реально проживаючих до зареєстрованих може скластися ситуація, коли сміття буде накопичуватися",- зазначив він.

За його словами, це пов'язано з тим, що місто переходить на нову систему розрахунку тарифу на вивезення сміття. Якщо раніше тариф розраховувався з кількості квадратних метрів, закріплених за квартирою, то наразі вступила в силу норма про розрахунок тарифу виходячи з кількості зареєстрованих у квартирі мешканців. 

Зазначимо, середній тариф для багатоквартирних будинків становить 20-25 грн на людину на місяць. При розрахунку вартості враховується тип будинку і наявність сміттєпроводу.

Щоб повідомити інформацію про тих, хто фактично мешкає у будинку, Пантелєєв уточнює: необхідно до 1 вересня звернутися із заявою у довільній формі один з Центрів комунального сервісу.

Нагадаємо, вивіз сміття в Києві здійснює комунальне підприємство "Київкомунсервіс". Середня норма відходів на 1 людину на рік становить 1,93 куб. м. для будинків зі сміттєпроводами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів