Не забарвлену у кольори веселки ділянку Арки дружби народів прикрасять орнаментом

Київська міська влада пішла на компроміс із противниками оздоблення Арки

Арка Дружби народів з незавершеним кольоровим покриттям Анна Баланюк / 112.ua

Фрагмент київської Арки дружби народів, який не встигли прикрасити кольорами веселки через протести, оздоблять українським народним орнаментом. Про це заявив столичний мер Віталій Кличко, передає прес-служба КМДА.

За словами Кличка, раніше Арку уже підсвічували кольорами веселки і тоді це не викликало у громадськості протестів. Цього разу міській владі довелось піти на компроміс. "На тій ділянці, яка залишилася незавершеною, розмістять фрагмент українського орнаменту", - сказав міський голова.

Новини за темою: Кияни просять залишити арку Дружби народів різнобарвною назавжди

Нагадаємо, 25 квітня Арку дружби народів у Києві почали перетворювати в тимчасову арт-інсталяцію "Арка різноманіття". Для цього конструкцію планувати обклеїти різнобарвною плівкою, за рахунок чого вона мала нагадувати веселку. Таке оформлення готували спеціально до початку Євробачення в столиці. Після пісенного конкурсу арці обіцяли повернути колишній вигляд.

Втім роботи перервали молодики, які які назвали себе "Правим сектором" і "Свободою". Вони заявили, що не допустять перетворення споруди на символ ЛГБТ-спільноти.

Зазначимо, що прайд-прапор, який використовується у символіці ЛГБТ-рухів, зазвичай складається із шести кольорів. Порівняно із веселковим спектром у ньому бракує блакитного кольору. Щодо Арки Дружби народів, то її розфарбовували у п’ять кольорів – помаранчевий, жовтий, зелений, синій та фіолетовий – за кількістю дуг у споруді.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів