Наразі у столиці понад тисячу незаконних точок продажу з шаурмою, - КМДА

Напередодні було демонтовано лише шість із таких точок

З відкритих джерел

У Києві на сьогодні налічується понад тисячу незаконних точок продажу з шаурмою. Про це "Громадському радіо" повідомив перший заступник директора департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панчій.

"У Держпродспоживслужбі створили 16 груп, що проводять обстеження засобів пересувної торгівлі. Ті, що мають порушення, перенаправляють на департамент міського благоустрою, що й займається подальшою перевіркою дозвільної документації. Всі ті точки, які передасть на нас Держпродспоживслужба через те, що в них відсутні дозвільні документи, вони будуть максимально швидко демонтовані. Тобто автомобілі (пересувні точки продажу) переміщуватимуться на штрафмайданчик. Зараз таких незаконних об'єктів більше тисячі", - сказав він.

Панчій нагадав, що вчора у столиці було демонтовано 6 точок продажу шаурми.

Наразі в місті продовжують роботу 8 демонтажних бригад. До кінця року їхню кількість планують збільшити.

За оперативними даними ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві та Державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України", станом на 7 серпня кількість захворювань на гостру кишкову інфекцію, пов'язаних із вживанням шаурми, становить 92 випадки (один випадок не підтвердився), із них 12 дітей.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів