Найстарішу газету Києва закривають. З 1 січня зникнуть "Вечірній Київ" і "Хрещатик"

Влада припиняє фінансування культових столичних видань, замість них створять "Центр публічних комунікацій та інформації"

Вечірній Київ

З 1 січня 2019 року буде припинено випуск газет "Вечірній Київ" і "Хрещатик". Таке рішення ухвалили на засіданні постійної комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики, повідомляють "Вести".

Таке рішення пов'язано з нормами закону "Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ". Крім того, проведені опитування показали низьку довіру населення до регіональних ЗМІ.

Комунальне підприємство "Вечірній Київ" буде переформатовано в "Центр публічних комунікацій та інформації”, завданням якого стане роз'яснення рішень столичної влади.

Новини за темою: Київрада проголосувала за скасування маршруток у столиці до 2024 року

“Комунікація з киянами буде відбуватися на кількох рівнях: основний Центр громадських комунікацій, а також представники в мікрорайонах. Основою інформації, яка передається, стане суть питань, розглянутих у КМДА, наслідки ухвалених рішень”, - сказала перша заступниця голови Департаменту громадських комунікацій КМДА Марина Хонда.

Якщо "Хрещатик" остаточно піде в минуле, то "Вечірній Київ" стане інтернет-газетою.

Новини за темою: Кличко: Бюджет Києва в 2019 році складе 53 мільярди гривень

"Електронна версія "Вечірнього Києва" дозволить зробити більш доступним офіційний портал Київради, з якого журналісти зможуть черпати достовірну та актуальну інформацію, що підвищить довіру населення до ЗМІ", - сказала чиновниця.

"Вечірній Київ" вважається найстарішою діючої газетою Києва, він веде свій початок від "Вечірньої газети", яка видавалася з 2 січня 1906 року. З 1 березня 1927 року "Вечірній Київ" є друкованим органом Київської міської ради. Після двадцятирічної перерви видання відновило вихід 1 червня 1951 року як друкований орган Київського міського комітету Комуністичної партії України і Київської міської Ради народних депутатів, з 1 січня 1978 року — як їхня щоденна газета.

Новини за темою: Кличко закликав Київраду підтримати рішення щодо збереження надбавок освітянам

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів