На вокзалі в Києві розпочалася реконструкція платформи, з якої ходитимуть експреси до аеропорту "Бориспіль"

У кожному рейковому автобусі планується розмістити до 90 сидінь

Открытый источник

На Центральному залізничному вокзалі у Києві розпочалася реконструкція платформи, з якої відправлятимуться експреси до Міжнародного аеропорту "Бориспіль". Про це йдеться у відеоролику "Укрзалізниці", який опублікував на своїй сторінці у Facebook  в. о. голови "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"На вокзалі розпочалася реконструкція платформи 14 колії, з якої відправлятимуться експреси до аеропорту. Перший поїзд, як і обіцяли, вийде на маршрут вже цього року", - йдеться у відеоролику.

Також стало відомо, що днями до ладу привели 5 автобусів виробництва фірми Pesa Bydgoszcz SA. Відзначається, що їх залишилось пофарбувати та облаштувати інтер’єр салону.

Ремонт автобусів проводили у локомотивному депо "Гречани". У кожному рейковому автобусі планується розмістити до 90 сидінь.

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв, що будівництво швидкісної залізничної лінії між Києвом та аеропортом "Бориспіль" завершать до 1 грудня.

Нагадаємо, в лютому Гройсман повідомив, що Київ та аеропорт "Бориспіль" з'єднають швидкісною залізничною лінією. 

Вартість проїзду на швидкісній залізниці між Києвом і міжнародним аеропортом "Бориспіль" становитиме 80 грн.

У майбутніх швидкісних поїздах з Києва до аеропорту "Бориспіль" встановлять безконтактні системи оплати проїзду.

В кінці липня повідомлялося, що в аеропорту "Бориспіль" поруч з лівим крилом посадкової галереї терміналу D почали будувати посадкові платформи для швидкісної залізничної лінії з Києва.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів