На київських трамваях з’явились портрети вчених Бориса Патона та Миколи Амосова

Раніше на Борщагівську лінію вийшли рухомі склади з князем Ярославом Мудрим та королевою Анною Київською

Борщагівською лінією швидкісного трамваю у Києві відтепер курсують рухомі склади із зображенням видатних учених Бориса Патона та Миколи Амосова. Про це повідомив Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель на своїй сторінці у Facebook.

"До Ярослава Мудрого та Анни Київської приєднались ще два видатних українці Борис Патон та Микола Амосов! Проект "Видатні українці" на Борщагівській лінії швидкісного трамваю реалізовано на новеньких трамваях Песа", - написав Майзель.

Новини за темою: Києвом курсуватимуть трамваї з портретами видатних українців, - КМДА

Нагадаємо, Борис Патон (народився у 1918 р.) – це видатний український учений-металург. З 1962 року обіймає посаду президента Національної академії наук України. Автор понад 1000 публікацій і 400 винаходів. Усе життя вивчав та вдосконалював технології зварювання металів. Окрім того, Борисові Патону належить ідея методу електрозварювання м'яких тканин, який застосовується під час хірургічних операцій.

Микола Амосов (1913-2002 рр.) – видатний український учений-медик, кардіохірург. У 1963 році першим у тодішньому СРСР створив протез мітрального клапана. Заснував у Києві Інститут серцево-судинної хірургії. Пропагував здоровий спосіб життя. У 2008 році його визнали другим після Ярослава Мудрого великим українцем за результатами опитування громадської думки "Великі українці".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів