На концерти київського Євробачення продали майже половину квитків

Найбільше квитків викупили українські глядачі

З відкритих джерел

На концерти пісенного конкурсу Євробачення-2017, який пройде в Києві, продано вже понад 28 тисяч квитків. Про це розповів керівник офіційного квиткового оператора Concert.ua Дмитро Феліксов, пише видання 44.ua.

"На сьогоднішній день продано понад 28 тис. квитків на Євробачення-2017. Найбільше квитків продано на денний, вечірній і гранд-фінал, який відбудеться 13 травня", - сказав Феліксов.

За його словами, найчастіше квитки купують українські глядачі – вони придбали 61,5% від усіх проданих квитків. Частка іноземців становить 38,1%. Найбільш численний десант іноземних глядачів на даний момент очікується з Великої Британії (8,5%) та Німеччини (4,6%). Найменше придбали жителі Естонії, Південної Африки, Бразилії, Вірменії, Кіпру і Мальти.

Відзначається, що виручка від реалізації квитків на Євробачення-2017 складає понад 35 млн грн. Всього на пісенний конкурс у Києві підготували 70 тис. квитків.

Новини за темою: Поліція просить КМДА ввести "сухий закон" на час Євробачення

Нагадаємо, Євробачення-2017 відбудеться в Києві на початку травня. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня. Україну представлятиме рок-група О. Torvald, яка виступатиме одразу у фіналі конкурсу, минаючи півфінальну стадію. Музиканти вийдуть на сцену під номером 22.

Джерело: 44.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів