На комбінаті у Києві горіла обшивка промислового холодильника: Небезпеки витоку аміаку немає, - Держрезерв

Пожежу локалізовано

У Києві пожежа на території комбінату ДержНС

На комбінаті Держрезерву "Прогрес" відбулося займання частини обшивки промислового холодильника. Про це повідомив генеральний директор комбінату "Прогрес" Сергій Рубан, передає прес-служба Держрезерву.

Попередня причина займання – недотримання правил пожежної безпеки підрядною організацією, що проводила ремонтні роботи на даху холодильника.

"Наразі на місці працює чотирнадцять пожежних бригад, оперативно спрацювали наші відомчі служби безпеки. Пожежа локалізована, вогню немає, ситуація під контролем", - йдеться у повідомленні.

Під час пожежі було евакуйовано персонал та зупинено холодильну установку.

"Небезпеки, пов'язаної з витоком аміаку з холодильної установки чи інших техногенних небезпек, немає. Загрози життю та здоров'ю працівників комбінату і жителів масиву, що знаходиться поруч, також немає", - запевнили у Держрезерві.

Ситуація знаходиться під контролем голови Держрезерву.

Він також додав, що інцидент локальний, він не вплине на плани комбінату щодо реконструкції холодильної установки. Вся відповідальність за пожежу та питання відшкодування збитків ляжуть на підрядника, що виконував роботи.

Як раніше повідомлялося, у Києві на бульварі Вацлава Гавела сталася пожежа на території комбінату. До гасіння було залучено 15 од. техніки та 54 чол. особового складу київського гарнізону.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів