На будівництво кільцевої дороги в Києві піде 2 млрд доларів

За основу візьмуть проект 2009 року, але його вартість перерахують

diprodor.com

Будівництво Великої кільцевої автодороги навколо Києва попередньо оцінюють у 2 мільярди доларів, повідомляє "Сьогодні". Роботи планують розпочати вже в кінці цього року.

За словами голови Київської ОДА Максима Мельничука, за основу візьмуть проект ВКАД, розроблений "Укргіпродором" ще в 2009 році. "Кошторис проекту будемо перераховувати, адже з моменту його розробки пройшло вже сім років. Сьогодні технологічні підходи в будівництві таких об'єктів стали іншими. Приміром, з'явилися матеріали, які коштують набагато дешевше, але при цьому вони якісні і довговічні", — сказав він.

Будівництво дороги планують почати з відрізка, що з'єднує Варшавську трасу з Житомирською. "На реалізацію тільки цієї ділянки може піти кілька років. Далі Житомирську трасу з'єднаємо з Одеською, Одеську — з Дніпропетровською, а Дніпропетровську — з Харківською", — зазначив Мельничук.

Очікується, що нова дорога розвантажить транспортні потоки, в тому числі і нинішню столичну Окружну дорогу. Основною проблемою в реалізації цього проекту можуть стати ділянки землі, які перебувають у приватній власності. "Зараз ми просимо Кабмін прийняти рішення про те, щоб КОДА була безпосереднім розпорядником цього проекту", — сказав Максим Мельничук.

Нагадаємо, Київська ОДА розблокувала проект будівництва київської об'їзної дороги. За словами голови Київської ОДА Максима Мельничука, реалізація проекту була припинена в 2011 році, а гроші були передані на інші напрямки. Протяжність Великої кільцевої дороги навколо Києва складе 213 кілометрів.

Новини за темою: У Києві зняли обмеження руху на Хрещатику
Новини за темою: У Києві демонтували дві нелегальні газові заправки

Джерело: Сегодня.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів