Минулий місяць у Києві увійшов до п’ятірки найспекотніших травнів за історію спостережень

Середньомісячна температура повітря була вищою на 3,6 градуса

З відкритих джерел

Минулий місяць у Києві увійшов до п’ятірки найспекотніших травнів за всю історію метеорологічних спостережень з 1881 року, зайнявши четверту сходинку. Про це повідомили прес-службі обсерваторії імені Бориса Срезневського.

За підсумками травня, середньомісячна температура повітря у столиці склала  +18,8°С, що на 3,6°С вище за кліматичну норму.

"Особливістю цьогорічного травня стало те, що перша декада місяця виявилась аж на 7,1°С теплішою за кліматичну норму. Саме тоді, у столиці було зареєстровано 12 температурних рекордів протягом шести днів. До речі, у 2007 році у травні спостерігали аж 22 температурних рекордів поспіль", - йдеться у повідомленні.

Найспекотнішими днями у травні стали 3 та 5 число, коли максимальна температура після полудня піднялась до +30,2°С, а найхолодніше було 13 та 15 травня, коли мінімальна температура під ранок опустилась до +8,6°С. 

За минулий місяць у Києві випало 37 мм опадів. Це становить 70% від кліматичної норми.

Нагадаємо, через рекордну пеку метеорологічне літо у столиці почалось із 7 травня. Саме до цієї дати середньодобова температура повітря у столиці перевищила +15 градусів. Вода у Дніпрі прогрілась до відмітки +20 градусів до 25 травня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів