Минула весна увійшла до десятки найтепліших за всю історію спостережень у Києві

Середня температура повітря сезону перевищила норму майже на два градуси

Парк Фото з відкритих джерел

Минула весна стала дев’ятою найтеплішою у Києві за всю історію метеорологічних спостережень, починаючи з 1881 року. Про це повідомила прес-служба Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

За даними метеорологів, середньовесняна температура повітря у столиці склала +10,0ºС. А це вище за кліматичну норму на 1,8 градуса.

"Весняні місяці, крім березня, були теплішими за кліматичну норму, а особливо квітень, який мав найбільше відхилення від норми – 4,4°С, що дозволило йому зайняти 1 місце в ієрархії найтепліших за 138 років спостережень, а його попередник березень - став найхолоднішим з початку XXI століття", - йдеться у повідомленні.

У обсерваторії також зазначили, що за весну зафіксували 17 температурних рекордів. Усі вони припали на квітень та травень. При цьому метеорологічне літо у столиці почалось ще 29 квітня, а метеорологічна весна тривала лише 36 днів.

Кількість опадів у столиці за весну склала 126 мм, що становить 89% кліматичної норми.

Нагадаємо, за погодними підсумками травень став четвертим найтеплішим за весь період метеоспостережень у столиці. Середня температура повітря у минулому місяці склала +18,8°С, що на 3,6°С вище за кліматичну норму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів