Глава КОДА дозволив екс-регіоналу Васадзе орендувати 2 га під Києвом для сінокосу

Землі водного фонду розташовані в межах прибережної захисної смуги Обухівського району

112.ua

Голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук виділив 2 гектари землі в елітному передмісті Києва колишньому народному депутату Таріелу Васадзе. Розпорядження опубліковано на сайті ОДА.

"Надати громадянину Васадзе Таріелу Шакровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 1,9917 га для сінокосіння із земель водного фонду державної власності в межах прибережної захисної смуги (землі запасу), що розташована на території Козинської селищної ради Обухівського району Київської області. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладання договору із суб’єктом господарювання, що володіє необхідним технічним і технологічним забезпеченням, є сертифікованим інженером-землевпорядником та є відповідальним за якість робіт із землеустрою", - йдеться в документі.

Зазначимо, розпорядженням забороняється проводити на зазначеній земельній ділянці містобудівну діяльність.

Максим Мельничук – віце-президент Національної академії аграрних наук України, вчений, доктор біологічних наук – був призначений головою Київської ОДА у лютому 2016 року.

Новини за темою: Мельничук обіцяв працювати, щоб Київська область стала "пілотною"

Екс-нардеп Таріел Васадзе володіє компанією "Укравто", пройшов до Верховної Ради за списками "Партії регіонів" у 2012 році. Голосував за закони 16 січня, в лютому 2014 року вийшов з фракції "Партії регіонів".

Нагадаємо, Верховна Рада 16 січня 2014 р. в "ручному режимі" прийняла пакет з 11 скандальних законів і однієї постанови, який розробили депутати від "Партії регіонів" Володимир Олійник і Вадим Колесніченко. Закони були спрямовані на перешкоджання проведенню мирних акцій протесту, за них насправді проголосувала меншість від необхідної кількості голосів депутатів. Зокрема, була зафіксована заборона на рух більше ніж 5 машин в колоні без погодження з ДАІ, на участь у демонстраціях з використанням засобів, що утруднюють ідентифікацію особистості, введення кримінальної відповідальності за наклеп. У суспільстві ці закони отримали назву "диктаторські".

Новини за темою: У КСУ просять вирішити, чи може депутат, який голосував за "закони 16 січня", керувати навчальними закладами

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів