Масове отруєння шаурмою в Києві: Кількість потерпілих зросла до 93 осіб

До усіх торгових точок неякісні продукти постачав один суб'єкт господарювання

З відкритих джерел

Кількість потерпілих унаслідок отруєння шаурмою в Києві зросла до 93 осіб. Про це повідомили в прес-службі Київського управління Держпродспоживслужби.

"Основні випадки фіксувалися в таких районах: м. Дарниця, "Річковий порт" на Поштовій площі в Подільському районі, м. Харківська, м. Лісова, проспект Оболонський, 20-А", – йдеться у повідомленні.

У Держпродспоживслужбі нагадали, що до усіх торгових точок неякісні продукти постачав один суб'єкт господарювання, який здійснював реалізацію шаурми. На сьогодні його діяльність припинено.

У зв'язку з масовим отруєнням та для попередження випадків захворювання гострою кишковою інфекцією в Києві тривають перевірки точок з продажу вуличної їжі.

Раніше повідомлялося, що під час перевірок інспектори знайшли такі порушення: відсутність маркування на сировину, відсутність або непред'явлення дозволів на встановлення МАФів та документів щодо реєстрації, недотримання санітарних і гігієнічних норм.

Повідомляється, що при виявленні порушень санітарних правил і норм вживатимуться заходи реагування та порушуватимуться кримінальні провадження.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів