"Київтеплоенерго" розширює співпрацю з міжнародними організаціями для підвищення сервісу

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" розширює співпрацю з міжнародними організаціями, зокрема з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Спільна робота полягатиме в оптимізації процесів, що стосуються менеджменту та операційної діяльності, а також залучення міжнародних інвестицій у теплоенергетичний комплекс м. Києва.

Про це йшлося на зустрічі представників КМДА, КП "Київтеплоенерго", USAID, проекту USAID "Розвиток енергетичних ринків в Україні", а також партнерів USAID Тихоокеанської північно-західної національної лабораторії (Pacific Northwest National Laboratory, PNNL) і KPMG International.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, більш системна співпраця з міжнародними структурами, що спрямована на підвищення ефективності "Київтеплоенерго", є надзвичайно важливою для Києва.

"Ми проходимо глобальні трансформації на шляху до технічної модернізації теплоенергетичного блоку столиці. У цьому процесі дуже важлива співпраця із авторитетними міжнародними організаціями, що мають необхідний досвід і знання. Паралельно з тактичними завданнями ми вже сьогодні формуємо стратегічні довгострокові плани, які стосуються технічних аспектів, методів управління на підприємстві та, у результаті, покращення сервісу для кінцевого споживача", – заявив Петро Пантелеєв.

Зокрема, на зустрічі обговорили надання допомоги з боку USAID у напрямі побудови системи управлінського обліку. Також йшлося про візію в питаннях удосконалення фінансової моделі.

Як підтвердили представники USAID, одним зі спільних завдань стане створення умов на підприємстві "Київтеплоенерго" для впровадження найкращих світових практик у комунальній сфері та залучення інвестицій у реновацію та покращення якості послуг опалення та гарячого водопостачання в Києві.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів