Київський зоопарк перейшов на літній графік і підвищив ціни на квитки

Пільговим категоріям відвідувачів зберегли знижки на вхід

Київський зоопарк Фото з відкритих джерел

Із четверга, 5 квітня, Київський зоологічний парк перейшов на роботу в літньому режимі та підвищив ціни на квитки. Про це повідомляється на офіційній сторінці звіринця у Facebook.

Відтепер квиткові каси зоопарку працюють з 9:00 до 18:00 (у понеділок – з 12:00). При цьому вартість вхідних квитків становить:

70,00 грн - для дорослих відвідувачів;

60,00 грн - для власників "Картки киянина";

50,00 грн - для студентів денного навчання;

45,00 грн - для пільгових категорій відвідувачів (дітей віком з 5 до 16 років, пенсіонерів, військовослужбовців строкової служби, учасників Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій, інвалідів I та II групи, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС I категорії).

Кожної першої середи місяця у зоопарку відбувається акція для багатодітних сімей – вартість входу для них становить 10 грн з особи.

Відвідувати зоопарк безкоштовно можуть діти до 5 років, діти-інваліди з дитинства до 16 років та діти-сироти до 16 років.

Щоби заощадити на прогулянках у звіринці, можна придбати абонементи. Для дорослих 10 відвідувань коштуватимуть 450 грн, а 20 відвідувань – 900 грн. Дитячий абонемент обійдеться на 10 відвідувань у 225 грн, а на 20 відвідувань – у 450 грн.

При цьому ціна квитка, придбаного онлайн, залишиться незмінною – 60 грн за дорослий квиток і 40 грн за дитячий.

Нагадаємо, наразі у Київському зоопарку триває масштабна реконструкція. Першу її чергу планують завершити уже цієї весни. До неї входить реконструкція озер біля входу з боку проспекту Перемоги, реконструкція мавп'ятника зі створенням літнього та зимового вольєрів, а також будівництво вхідної групи "Південна" з підземним акваріумом та універсального павільйона з відкритим вольєром.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів