"Київський метрополітен" знову оголосив тендер на будівництво лінії метро на Виноградар

Аукціон оголошено на 16 листопада, а заявки приймаються до 11 жовтня

Открытый источник

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" повторно оголосило тендер на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар із електродепо у Подільському районі за 5,993 млрд гривень. Про це йдеться у системі публічних закупівель ProZorro.

Згідно з оприлюдненими даними, первісна заявлена вартість закупівлі становить 5 млрд 993 млн 482 тис. 614 гривень з можливістю зниження ціни у крок 0,5%, що становить 29,9 млн гривень.

Аукціон оголошено на 16 листопада, а заявки приймають до 11 жовтня. 

Траса ділянки має проходити по території Шевченківського та Подільського районів Києва. Комплекс об'єктів на території електродепо планують розмістити в Подільському районі.

Раніше повідомлялося, що КМДА затвердила проект будівництва нової ділянки метро, який з'єднає станцію "Сирець" і житловий масив Виноградар. Згідно з планом вартість проекту становила 6,3 млрд гривень.

Був оголошений тендер, однак пізніше його скасували на підставі "неможливості усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів