Київський метрополітен запустив у соцмережах метробота

Метробот може допомогти пасажирам показати карту метро, уточнити час відправки перших і останніх поїздів

Станція метро "Житомирська" Фото з відкритих джерел

Київський метрополітен запустив в соцмережах метробота. Про це йдеться на сторінці метрополітену в Facebook

Метробот може допомогти пасажирам показати карту метро, уточнити час відправки перших і останніх поїздів. Також можна надіслати свої пропозиції або зауваження по роботі метрополітену. 

Метробот працює в Facebook і Telegram

Зазначимо, що не так давно в КП назвали найбільш відвідувані станції - це "Лісова", "Академмістечко" і "Вокзальна". Найбільш завантаженою залишається Святошинсько-Броварська лінія. А найменш популярними є станції "Дніпро", "Червоний хутір" і "Гідропарк".

Раніше комунальне підприємство "Київський метрополітен" повторно оголосило тендер на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар на 5,993 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що КМДА затвердила проект будівництва нової ділянки метро, яка з'єднає станцію "Сирець" і житловий масив Виноградар. Згідно з планом, вартість проекту становила 6,3 млрд грн.

Був оголошений тендер, однак пізніше його скасували на підставі "неможливості усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів