Київський метрополітен скасував тендер на будівництво метро на Виноградар

Тендер на будівництво скасували на підставі "неможливості усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель"

Открытый источник

КП "Київський метрополітен" скасував тендер на 5,9 млрд грн для продовження Сирецько-Печерської лінії підземки від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар, про це свідчать дані про тендер в системі ProZorro.

Тендер скасували на підставі "неможливості усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель".

Київський метрополітен не зміг підтвердити законність банківської гарантії "Київметробуду" на 29,9 млн грн, а саме - підприємство не змогло довести, що "Київметробуд" вніс кошти на депозит 10 липня, як це було зазначено в гарантії. Таким чином, гарантія не набула чинності на дату кінцевого терміну подання тендерних пропозицій.

Тому 5 вересня метрополітен вирішив скасувати торги.

Раніше повідомлялося, що КМДА затвердила проект будівництва нової ділянки метро, що з'єднає станцію "Сирець" і житловий масив Виноградар. Згідно з планом вартість проекту становила 6,3 млрд гривень.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів