Київському ляльковому театру на лівому березі придумали назву з 12 слів

Так депутати хочуть уточнити, що театр знаходиться на лівому березі

Ляльковий театр Фото з відкритих джерел

Депутати Київради підтримали перейменування Київського муніципального академічного театру ляльок у комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури "Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра". Про це повідомляє прес-служба міськради. Зазначається, що так у назві вказується географічне положення театру.

На думку депутатів, зміна назви необхідна для уникнення плутанини. Відомі випадки, коли городяни купували квитки в ляльковий театр на лівому березі, а приходили в той, який знаходиться в центрі міста. Підкреслюється, що керівництво театру звернулося до Київради з проханням змінити назву для усунення такої проблеми.

Зазначимо, Київський муніципальний академічний театр ляльок знаходиться недалеко від станції метро "Чернігівська" - на вул. Миропільській, 1.

Також планується перейменувати "Експериментальну майстерню" Театр маріонеток". З назви пропонується вилучити "експериментальна", адже відповідний театр створено понад 20 років тому і за цей час він довів, що може працювати як повноцінний заклад культури. Таким чином, театр може отримати нову назву - "Театрально-видовищний заклад культури" Творча майстерня "Театр маріонеток".

Як повідомлялося раніше, на сайті КМДА стартували обговорення перейменування вулиці Ванди Василевської у вулицю Богдана Гаврилишина та скверу ім. Чкалова у сквер ім. Павла Шеремета.

Новини за темою: На сайті КМДА запустили голосування за перейменування станції метро "Петрівка" на "Почайну"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...