Київська влада не буде поновлювати договори про експлуатацію тепломереж з "Київенерго", - Прокопів

Ведуться переговори про залучення іноземних інвестицій з європейськими компаніями

Фото з відкритих джерел

Київ не буде поновлювати договори про експлуатацію тепломереж з підконтрольною Рінату Ахметову компанією "Київенерго", повідомив заступник київського міського голови, секретар Київради Володимир Прокопів в інтерв'ю виданню "Новий час".

"У 2017 році закінчуються договори. Ми готуємося забрати собі тепломережі. Але це тільки половина справи. Потрібно розуміти, що потім робити. У нас немає ілюзії, що місто, держава, комунальне підприємство можуть бути ефективним управлінцем. З іншого боку, ми не маємо права давати це в оренду. Тому вже зараз ведуться переговори про залучення іноземних інвестицій європейських компаній на цей ринок", - сказав Прокопів.

Він також зазначив, що Київська влада не отримує задоволення від нинішнього співробітництва і несе збитки і в репутаційному і у фінансовому плані. "Судячи з прес-релізу компанії, вони також незадоволені. А коли співпраця не влаштовує ні владу, ні киян, ні компанію, напевно, це погана робота", - зазначив Прокопів.

Новини за темою: Рахунки "Київенерго" досі під арештом

Як повідомляють ЗМІ, останні десять років "Київенерго" експлуатує енергокомплекс столиці на підставі підписаного з Київрадою договору "Щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу Києва". Його термін спливає 31 грудня 2017 року. На підставі угоди, "Київенерго" експлуатує ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, 188 котелень, 4 тисяч кілометрів теплових трубопроводів і сміттєспалювальний завод "Енергія". Згідно з умовами договору, компанія не має права розпоряджатися майном без попередньої письмової згоди міськради.

Новини за темою: Рахунки "Київенерго" досі під арештом

Джерело: "Новое время"

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів