Facebook Кличко - мер
Київрада внесла зміни до бюджету міста на 2017 рік. Так, було вирішено виділити додатково 625,3 млн грн на будівництво Подільського мосту. Крім того, Київ передасть до Держбюджету 165 млн грн на проведення Євробачення. Про це повідомляє прес-служба Київради.

"Місто зобов'язалося надати на організацію пісенного конкурсу 200 млн гривень. 35 з них було освоєно ще в минулому році. Тому ми передаємо в Державний бюджет решту обіцяних коштів - 165 млн гривень. Таке рішення ми прийняли під час коригування головного кошторису столиці", - зазначив голова бюджетної комісії Київради Андрій Странніков.

Крім того, 50 млн грн виділять на реалізацію 62 проектів Бюджету участі.

Також у рамках коригування Програми соцекономрозвитку на 2017 рік Київ готовий направити додаткових 20 млн грн на реалізацію проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії з обробки та утилізації осадів Бортницької станції аерації".

Ще 1,7 млн грн спрямували на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг за принципом "гроші ходять за дитиною"; на оплату послуг з утримання дитини у сім'ю патронатного вихователя.

При внесенні змін до бюджету міста депутати Київради розподілили і субвенції, отримані від держави. Зокрема 160 млн грн місто отримало для виплати допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, дітям з інвалідністю, допомоги з догляду за людьми з інвалідністю. 37 млн грн - на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань. 10 млн грн отримало місто на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги.

Раніше стало відомо, що до Євробачення проведуть ремонт вестибюлів станції метро "Лівобережна". Роботи почнуться 18 лютого і завершаться 30 квітня поточного року, їх вартість оцінюється в 25 млн грн.

Новини за темою: КМДА оголосила конкурс на кращі проекти розважальних зон до Євробачення