Київміськрада звернеться до Верховної Ради з проханням включити смт Коцюбинське до складу столиці

Рішення підтримали 90 депутатів Київської міської ради

Фото з відкритих джерел

Депутати Київської міської ради ухвалили рішення звернутися до Верховної Ради України з пропозицією включити до складу столиці смт Коцюбинське. Про це повідомляє прес-служба Київміськради.

"Коцюбинське є анклавом Києва і не має шляхів автомобільного сполучення ні з одним населеним пунктом, крім Києва", - заявив секретар міськради Володимир Прокопів.

"Абсолютно логічно, якщо Коцюбинське увійде до складу столиці, адже велика частина жителів Коцюбинського фактично є киянами. Працюють тут, користуються транспортом, школами, садками, лікарнями. Від приєднання громада Коцюбинського тільки виграє - як в економічному плані, так і в інфраструктурному: мешканці отримають столичну прописку, зможуть лікуватися в міських лікарнях, а діти ходитимуть у київські школи", - підкреслив він.

Самі мешканці Коцюбинського також підтримали ініціативу - на громадських слуханнях, які відбулися навесні, 61% із 1337 опитаних висловилися за приєднання до Києва.

"Це цілком природно, тому що люди в переважній більшості працюють у Києві, є платниками податків і, звичайно, вони хочуть мати рівний доступ нарівні з киянами до освітніх закладів, медичних установ, вирішення питань з комунальним транспортом і рівноцінний доступ до надання адміністративних послуг", - заявила голова селищної адміністрації Коцюбинського Ольга Матюшина.

Рішення підтримали 90 депутатів Київміськради.

Раніше Київська міськрада затвердила Положення про загальні збори членів територіальних громад за місцем проживання.

Джерело: Київська міська рада

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів