"Київенерго" здійснило рейди щодо боржників за опалення на Печерську

Учасники рейду нагрянули до компаній та побутових клієнтів

"Київенерго" та Виконавча служба нагрянули з рейдами до боржників за тепло на Печерську. Про це повідомила прес-служба "Київенерго".

"Побували учасники рейду в боржників і побутових клієнтів, цього разу на Печерську – по вул. М. Омеляновича-Павленка, І. Кудрі та Правобережній. Клієнтам нагадали про необхідність погашення боргів та попередили, що у випадку несплати боргу найближчим часом буде здійснено примусове списання коштів з їхніх рахунків, а також опис та продаж майна", - заявили в компанії. 

Зокрема, ТОВ "Українсько-німецька клініка" заборгувало за тепло енергопостачальнику майже 200 тис. грн та ігнорувало попередження компанії про звернення до суду.

Новини за темою: Теплові мережі Києва знаходяться у незадовільному стані, – інженер

"Тепер має справу з Виконавчою службою, яка своєю чергою має всі повноваження для списання коштів з рахунків, опису, арешту та реалізації на прилюдних торгах майна товариства", - йдеться в повідомленні. Населення та різні форми ЖЕО заборгували "Київенерго" за спожиті опалення та гарячу воду майже 2,7 млрд грн. 

Новини за темою: У Києві затвердили нові тарифи на водопостачання та водовідведення

У компанії пояснили, якщо клієнт не реагує на попередження про заборгованість протягом 3 місяців, його справу скеровують до суду. Після отримання рішення суду компанія звертається до Виконавчої служби із заявою про його примусове виконання. Боржника також вносять до Єдиного реєстру боржників, що ускладнює в подальшому оформлення будь-яких угод щодо відчуження його майна. Також Виконавча служба до боржника може застосовувати інші заходи примусового стягнення, наприклад арешт коштів та майна, заборона виїзду за кордон тощо.

Новини за темою: НКРЕКП затвердила підвищення тарифів на опалення для киян

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів