"Київблагоустрій" зніс кіоски на Андріївському узвозі

Продавцям українських hand made виробів запропонували перебратися на Алею Художників

У столиці комунальники КП "Київблагоустрій" знесли кіоски з сувенірами на верхньому майданчику Андріївського узвозу - перехресті вул. Десятинної і Володимирської. Про це повідомляється на сайті КП. 

"Демонтажні роботи здійснюються на підставі офіційного доручення, виданого 3 квітня Департаментом міського благоустрою. Цим дорученням передували інспекторські перевірки, що показали відсутність у власників вказаних ТЗ дозвільних документів на їх встановлення", - заявили у компанії.

Компанія повідомляє, що 1 лютого столична влада запропонувала підприємцям перенести свої намети і кіоски на відремонтовану поруч Алею художників і укласти з балансоутримувачем Алеї угоду.

Як повідомив нардеп Дмитро Білоцерківець у Facebook, власникам українських hand made виробів запропонували перебратися на Алею художників.

"Власникам же реального українського hand made було запропоновано перебратися на Алею художників нижче, у спеціально відведені місця, які місто створило для них. Hand made – підприємці могли укласти відповідні договори з комунальним підприємством Подільської адміністрації. На жаль, реального Ukrainian hand made було мало, в основному це був Китай", - заявив Білоцерківець.

Як повідомлялося, 1 лютого 2018 р. власникам кіосків з сувенірами, які розташовані на перетині вул. Володимирської та Десятинної, дали місяць на звільнення території.

Нагадаємо, влітку минулого року демонтували МАФи на Контрактовій площі в Києві. На їх місці облаштували сквер.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів