Київ отримає ТЕО проекту Tram-Train до кінця травня

Лінія нового транспорту буде включати два маршрути з лівого на правий берег

Трамвай-електричка Facebook Іллі Сагайдака

До кінця травня поточного року Київ отримає техніко-економічне обґрунтування проекту Tram-Train (трамвая-електрички). Про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

Лінія Tram-Train буде включати два маршрути: "Милославська" - "Північна" і "Дарниця" - "Кільцева дорога". Обидва - через Дарницький залізничний міст.

Так, передбачається будівництво:

  • примикання, яке з'єднає Троєщинську лінію швидкісного трамвая із залізницею в районі станції "Троєщина-2";
  • примикання, яке з'єднає Борщагівську лінію швидкісного трамвая із залізницею в районі Повітрофлотського шляхопроводу;
  • будівництво розгалуження на Березняках, яке дозволить потягам, що рухаються з Троєщини і на Троєщину, обходити станцію "Дарниця";
  • пересадкової платформи "Либідська".

Згідно з розрахунками щодо транспортної моделі, попит на Tram-Train становить близько 240 тис. пасажирів на добу. Загальна протяжність лінії складе 37,2 км, з яких 14,7 км - інфраструктура швидкісного трамвая. Решта - інфраструктура залізниці.

Як повідомлялося раніше, впровадження проекту трамвая-електрички (Tram-Train) з київського житлового масиву Троєщина на Караваєві Дачі у Київській міській державній адміністрації оцінили в 180 мільйонів євро.

Нагадаємо, в Києві мають намір запустити трамваї-поїзди з далеких околиць Троєщини до Березняків, Караваєвих дач тощо. Такий гібридний вид транспорту зможе пересуватися як по трамвайній, так і по залізничній колії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів